FIRMA ART Sp. z o.o Sp. k.
ul. Sikornik 3,
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 497 10 20
biuro@artfolie.pl

O nas

Firma ART nieprzerwanie od 1990 roku jest producentem opakowań foliowych, folii różnego rodzaju i przeznaczenia. Nasze doświadczenie pozwala na precyzyjne dopasowanie się do wymogów klienta. Kadra specjalistów oraz duży park nowoczesnych maszyn pozwala na terminowe wykonanie produktu o najwyższej jakości.

Produkujemy folie polietylenowe i polipropylenowe, folie LDPE, LLDPE, HDPE, PP, EVA, EVOH i PA. Nasz asortyment to szeroka gama folii opakowaniowych i technicznych. Oferujemy Państwu folie dla przemysłu, rolnictwa i ogrodnictwa oraz dla branży spożywczej. Nasze laboratorium dba o to by produkt spełniał wszystkie wymogi jakościowe.

 


 

Z wyprodukowanej folii jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szerokie spektrum worków, kapturów, przekładek oraz innych opakowań z folii, także z folii pęcherzykowej lub piankowej.

Posiadamy własny dział fleksograficzny co powoduje że jesteśmy w stanie wyprodukować, zadrukować folie oraz konfekcjonować ją na worki.

W trosce o środowisko, a także w celu zaoferowania asortymentu z surowca ponownie przetworzonego, uruchomiliśmy dział recyklingu który produkuje regranulat.