Firma ART — Producent opakowań foliowych

 

Firma ART nieprzerwanie od 1990 roku jest producentem opakowań foliowych, folii różnego rodzaju i przeznaczenia. Nasze doświadczenie pozwala na precyzyjne dopasowanie się do wymogów klienta. Kadra specjalistów oraz duży park nowoczesnych maszyn pozwala na terminowe wykonanie produktu o najwyższej jakości.

Produkujemy folie polietylenowe i polipropylenowe, folie LDPE, LLDPE, HDPE, PP, EVA, EVOH i PA. Nasz asortyment to szeroka gama folii opakowaniowych i technicznych. Oferujemy Państwu folie dla przemysłu, rolnictwa i ogrodnictwa oraz dla branży spożywczej. Nasze laboratorium dba o to, by produkt spełniał wszystkie wymogi jakościowe.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na produkcję folii różnego typu o doskonałych parametrach technicznych i szerokim zakresie zastosowań. Stosujemy przy tym powszechnie stosowaną technikę wytłaczania z rozdmuchiwaniem. Wykorzystujemy nowoczesną linię technologiczną o konstrukcji, składającej się z modularnych segmentów. Pozwala to na dostosowanie do warunków wyrobu konkretnych produktów jak folia termokurczliwa bądź stretch, worki na śmieci lub opakowaniowe itp.

Podczas procesu produkcyjnego stosujemy wyłącznie najlepsze surowce. Do wyrobu produktów używamy tworzyw sztucznych, między innymi polietylenu, polipropylenu. Poddając je odpowiedniej obróbce, uzyskujemy wyroby odpowiednie dla różnych branż, odznaczające się różnym stopniem rozciągliwości, przejrzystości, sprężystości. Stosujemy również rozwiązania specjalistyczne, jak też dodatkowe techniki w celu nadania wytworzonym produktom charakterystycznych cech – wprowadzamy zamknięcia strunowe, wykonujemy perforacje, nanosimy nadruki.
 

Producent opakowań foliowych Art

produkcja folii

 

Producent opakowań foliowych, folii LDPE, HDPE

Firma ART nieprzerwanie od 1990 roku jest producentem opakowań foliowych, a także innych folii różnego rodzaju i przeznaczenia. Nasze doświadczenie pozwala na precyzyjne dopasowanie się do wymogów Klienta. Kadra specjalistów oraz duży, nowoczesny park maszynowy gwarantują terminowe wykonanie produktu o najwyższej jakości.

Produkujemy folie polietylenowe i polipropylenowe, w tym folie:

• LDPE,
• LLDPE,
• HDPE,
• PP,
• EVA,
• EVOH,
• PA.

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór folii opakowaniowych i technicznych. Wytwarzamy produkty dla m.in. przemysłu, rolnictwa i ogrodnictwa czy branży spożywczej.

Wieloletnia działalność w branży pozwoliła nam stworzyć warunki umożliwiające produkcję folii różnego typu o doskonałych parametrach technicznych i szerokim zakresie zastosowań. Stosujemy przy tym sprawdzoną metodę wytłaczania z rozdmuchiwaniem.

Wykorzystujemy nowoczesną linię technologiczną o konstrukcji składającej się z modularnych segmentów. Pozwala to na dostosowanie jej do warunków wyrobu konkretnych produktów, takich jak np. folia termokurczliwa, folia stretch, worki na śmieci czy woreczki opakowaniowe.

W procesie produkcyjnym stosujemy wyłącznie najlepsze surowce. Do wyrobu produktów wykorzystujemy tworzywa sztuczne, m.in. polietylen i polipropylen. Poddając je odpowiedniej obróbce, uzyskujemy wyroby odpowiednie dla różnych branż, odznaczające się różnym stopniem rozciągliwości, przejrzystości, sprężystości itp.

Stosujemy również rozwiązania specjalistyczne, jak też dodatkowe techniki w celu nadania wytworzonym produktom charakterystycznych cech – wprowadzamy zamknięcia strunowe, wykonujemy perforacje oraz nanosimy nadruki.

Zakres oferowanych produktów


Jako ceniony producent opakowań foliowych zajmujemy się wytwarzaniem różnorodnych produktów: przygotowujemy gotowe worki i opakowania przeznaczone do przechowywania/porcjowania np. żywności, leków czy elektroniki, ale też specjalistyczne materiały wykorzystywane w m.in. przemyśle, transporcie i logistyce do zabezpieczania towarów, maszyn, powierzchni użytkowych itp. Ich właściwości sprawiają, że są funkcjonalne, trwałe i całkowicie bezpieczne. Wiele z nich nadaje się również do ponownego użycia oraz recyklingu.

Produkujemy m.in.:

worki foliowe (także z nadrukami),
opakowania foliowe,
• koperty kurierskie,
• folie spożywcze,
taśmy termokurczliwe,
arkusze foliowe,
• folie stretch,
• przekładki foliowe,
• kaptury na palety,
• folie na rolce
do pakowania towarów.

Jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie także w zakresie bardziej nietypowych zamówień. Nasi wykwalifikowani specjaliści mają dostęp do nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu możemy zagwarantować indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Stawiamy na jakość naszej produkcji

Dla nas najważniejsze jest spełnianie rynkowych norm jakościowych oraz indywidualnych oczekiwań Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by wytwarzane przez nas folie cechowały się najlepszymi parametrami mechanicznymi, a przy tym były w pełni funkcjonalne i estetyczne. Nasze laboratorium dba o to, by produkt spełniał wszystkie wymogi. Liczne testy, przeprowadzane na różnych etapach produkcji, wykluczają wszelkie wady i niedociągnięcia.

Gwarantujemy wysoką jakość opakowań foliowych, wytwarzanych z dobrych gatunkowo, przebadanych, bezpiecznych polimerów LDPE, HDPE oraz MDPE. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w praktyce, a przy tym są wytrzymałe i świetnie się prezentują.

Dobra znajomość branż, które obsługujemy, pozwala nam na dopasowanie się do potrzeb oraz wymagań Klienta w zakresie samej oferty, ale też obsługi – komunikacji, terminowości, a także dostaw. W każdej sytuacji wspólnie dobieramy najlepsze rozwiązania, tak by współpraca była dla obu stron, jak najbardziej rentowna.

Już przy pierwszym kontakcie nasz doświadczony dział handlowy przedstawia najlepszą ofertę produktową w konkurencyjnych cenach. Jeszcze przed złożeniem zamówienia omawiamy jego szczegóły i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania. Zależy nam na obopólnym porozumieniu – chcemy jak najlepiej poznać naszego Klienta i jego potrzeby.

Zachowujemy najwyższe standardy produkcji, ale też obsługi.

W momencie złożenia zamówienia Klient zostaje objęty opieką wykwalifikowanych konsultantów. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół z wysoką dokładnością. Kompleksowo podchodzimy do produkcji folii, tak by była idealna pod każdym względem.

Współpraca z ART to:

• fachowe doradztwo,
• spersonalizowana oferta,
• korzystna wycena,
• wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia,
• konsultacje i testy (próbki produktów),
• stały kontakt telefoniczny/mailowy,

Większość naszych Klientów chętnie do nas wraca i ponownie korzysta z naszych usług. W ten sposób wspólnie wspieramy rozwój naszych działalności i jesteśmy w stanie osiągać największe korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Wybierz sprawdzonego producenta opakowań foliowych!