O nas

 

Firma ART nieprzerwanie od 1990 roku jest producentem opakowań foliowych, folii różnego rodzaju i przeznaczenia. Nasze doświadczenie pozwala na precyzyjne dopasowanie się do wymogów klienta. Kadra specjalistów oraz duży park nowoczesnych maszyn pozwala na terminowe wykonanie produktu o najwyższej jakości.

Produkujemy folie polietylenowe i polipropylenowe, folie LDPE, LLDPE, HDPE, PP, EVA, EVOH i PA. Nasz asortyment to szeroka gama folii opakowaniowych i technicznych. Oferujemy Państwu folie dla przemysłu, rolnictwa i ogrodnictwa oraz dla branży spożywczej. Nasze laboratorium dba o to by produkt spełniał wszystkie wymogi jakościowe.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na produkcję folii różnego typu o doskonałych parametrach technicznych i szerokim zakresie zastosowań. Stosujemy przy tym powszechnie stosowaną technikę wytłaczania z rozdmuchiwaniem . Wykorzystujemy nowoczesną linię technologiczną o konstrukcji, składającej się z modularnych segmentów. Pozwala to na dostosowanie do warunków wyrobu konkretnych produktów, jak folia termokurczliwa bądź stretch, worki na śmieci lub opakowaniowe, itp.

Podczas procesu produkcyjnego stosujemy wyłącznie najlepsze surowce. Do wyrobu produktów używamy tworzyw sztucznych, między innymi polietylenu, polipropylenu. Poddając je odpowiedniej obróbce uzyskujemy wyroby odpowiednie dla różnych branż, odznaczające się różnym stopniem rozciągliwości, przejrzystości, sprężystości. Stosujemy również rozwiązania specjalistyczne, jak też dodatkowe techniki w celu nadania wytworzonym produktom charakterystycznych cech – wprowadzamy zamknięcia strunowe, wykonujemy perforacje, nanosimy nadruki.
 

Art Bielsko

produkcja folii