FIRMA ART Sp. z o.o Sp. k.
ul. Sikornik 3,
43-300 Bielsko-Biała

tel +48 33 497 10 20
biuro@artfolie.pl

Certyfikaty

Firma Art od początku swojej działalności, czyli od 1990 roku, przywiązuje szczególną wagę do zapewnienia odpowiedniej jakości klientom, dbając o ich zadowolenie i dostosowując swe działania do ich potrzeb. Potwierdzeniem tych dążeń jest posiadanie certyfikatu, który stwierdza, że firma spełnia wymagania zawarte w normie ISO 9001: 2015-10.

Wymagania konieczne do spełnienia normy jakości

Jest to międzynarodowe zarządzenie, które definiuje wymagania, konieczne do spełnienia przez przedsiębiorstwa w trakcie procesu zarządzania jakością. Wśród czynników decydujących o spełnieniu normy są chociażby dążenie do ciągłego doskonalenia czy budowanie dobrych relacji z dostawcami materiałów, poprzez zapewnianie obustronnych korzyści. W skład wymagań wlicza się także w pełni profesjonalne podejście do podejmowanych działań oraz uznanie zarządzania jakością za działalność przemyślaną i systemową w polityce naszej firmy.

Wartości firmy ART

Od momentu założenia firmy działamy w zgodzie z przywołanymi normami. Uzyskanie certyfikatu jest możliwe przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich warunków, a wykonywane działania muszą zyskać aprobatę Polskiego Centrum Akredytacji, które zajmuje się przyznawaniem certyfikatów świadczących o zgodności polityki przedsiębiorstwa z międzynarodowym systemem zarządzania jakością.

 

Przyznanie tego świadectwa stanowi docenienie naszych wieloletnich starań, które znalazły już uznanie wśród klientów z branży transportowej, budowlanej czy spożywczej, ukontentowanych z realizowanych usług. Jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzone cele także dzięki posiadaniu nowoczesnych maszyn, które umożliwiają nieustanny rozwój naszej firmy oraz spełnianie Państwa oczekiwań w zakresie wytwarzania produktów.

Zalety naszych artykułów

Korzystając z usług naszej firmy, otrzymują Państwo wyroby foliowe, które charakteryzuje przede wszystkim wytrzymałość, a także użyteczność produkowanych artykułów z polietylenu. Mając duże doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, staramy się je przełożyć na wykonywanie zleceń z zachowaniem wysokiego poziomu.